Erkan Köse

                      1981 Ankara Haymana Doğumlu olan Erkan Köse Aslen Bolulu bir ailenin çocuğudur. İlköğretimini ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Kariyerine Radyo sunuculuğu ile başlayan Erkan Köse uzun bir dönem kapalı kapılar arkasında önemli bir dinleyici kitlesi oluşturmuştur. 

2003 Yılına gelindiğinde ise Latif Koru ile birlikte ‘’ İsmi Yazılmayan Show ‘’ isimli bir Talk Show programı yapmıştır. 3 yıl devam eden programların ardında bir dönem sessizliğe bürünen dizi oyuncusu çeşitli dizlerde ufak roller ile sinemaya da ısınmaya başlamıştır.

2013 yılında ise muhteşem bir projenin çerisinde kendine yer bulmuştur. Yönetmenliğini Sinan Çetin’in yaptığı, Başrollerinde Paris Hilton ve Erkan Kösenin bulunduğu Yarmani İsimli filmin çekimleri Los Angeles kentinde başlamıştır. Bir bölümü ise Nevşehir Kapadokya’da gerçekleşmiştir. 

Yine 2013 senesinde Show TV ekranlarında yayınlanan ‘’ Benzemez Kimse Sana ‘’ isimli yarışmaya katılmış ve büyük beğeni toplamıştır.

Oynadığı filmler
2013 – Doksanlar
2013 – Yarmani
2013 – Mutlu Aile Defteri (sinema filmi ) (konuk oyuncu)
2013 – Muhteşem Yüzyıl (TV Dizisi)
2012 – Annem Uyurken (sinema filmi )
2011 – Hayrettin(dizi)
2010 – Gecekondu (dizi)
2010 – 2011 – Çocuklar Duymasın (TV Dizisi)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>